sobota, 17 grudnia 2011

Zima ♥

Hej już nie długo święta. W powietrzu czuć świąteczna gorączkę. Cały ten tydzień mam zaplanowany:

Poniedziałek       Wtorek          Środa           Czwartek           Piątek
8:00 - 14:00       8:00 - 13:15      9:10 - 14:00        8:00 - 14:50        8:00 - 12:20
- szkoła            -  szkoła           - szkoła         - szkoła          - szkoła
Sprzątanie           Zakupy       Sprzątanie        Zakupy          Sprzątanie
                                                                                    Zakupy

Niestety śniegu nie widać. I się nie zanosi, że by miał niedługo spaść.Nie mogę doczekać się pierwszej bitwy na śnieżki. A także kiedy za mrozi się staw, abyśmy mogli pójść na łyżwy.


 No niestety jeszcze trochę sobie na ten śnieg zaczekamy. Ale grudzień jest szczęśliwym miesiącem nie tylko dlatego, że są święta ale także obchodzimy rocznicę ślubu moich rodziców. Jest to 14 rocznica. Musze rodzicom podarować wspaniały prezent. na pewno upiekę tort i zaproszę rodzinę i przyjaciół rodziców. A do tego skromny ale wzruszający podarunek. A dokładnie odnowiłam kilka starych zdjęć, przywołujących wspomnienia. Pierwsze wspólne wakacje rodziców, 8 miesiąc przed moimi narodzinami, pierwsze rodzinne święta... Stare dobre czasy...Grudzień to magiczny okres, w zimę spełniają się wszystkie marzenia :)
Do zobaczenia

1 komentarz:

  1. Tu masz racje, święta za pasem a śniegu nie widać :c Mam nadzieje, że spadnie w najbliższym czasie. Masz racje w grudniu spełniają się marzenia. Twoje na pewno się spełni... masz talent kobito!Także oczekuje na mróz aby wreszcie móc pójść na łyżwy. Byłam wczoraj na lodowisku, ale to nie to samo...

    OdpowiedzUsuń